Hakkında Sayfası


Hakkımızda

Türkiye'nin her bölgesinde uzun zamandır faaliyet gösteren Cansaraytavan saray tavan, Dekor Aksesuar, Kartonpiyer, Duvar Kağıt, Bordür ve Pvc modellerinin birçok çeşidiyle rakiplerinden her zaman 1 adım önde yer almaya devam etmektedir. Cansaraytavan sadece yuriçinde değil yurtdışında da faaliyette bulunan bir firmadır. Cansaraytavan 7 senelik tecrübe'sini işinin ustası olan çalışma ekibimiz tarafından buralara kadar gelmiştir. 2000'ne yakın müşterimiz dekorasyon imalatında tek tercihi Cansaraytavan firması olarak ön görmektedir. Sağlam ve güvenilir malzeme ithal eden firmamız siz değerli müşterilerimize uygun ve makul bir fiyat avantajı sunmaktadır. İster bireysel isterse kurumsal bir firma olsun hiç kimseyi ayırt etmeden her müşterimize aynı değerde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz tarafından değer kazanarak sürekli olarak satışta ve hizmette başarı elde etmekteyiz. Hedefimize sizler sayesinde ulaşmaktayız.        


Vizyonumuz

Cansaraytavan ürünlerin ithalat ve imalatıyla uğraşan, müşterinin isteği doğrultusunda hareket eden aynı zamanda işlerini dikkatli ve titiz bir şekilde yaparak sizlere hizmet vermeye çalışan bir firmadır.


Misyonumuz

İşimiz gereği Sizlere daha iyi bir hizmeti sunabilmek için en iyi malzemeleri ithal ederek sizleri bizi güven konusunda hedef kitleniz haline getirmeye çalışmaktayız.